Contact

Vragen?
Wanneer u nog vragen heeft over de Nederlandse Melkveehouders Vakbond, kunt u contact opnemen met het NMV-secretariaat.

Postadres
Postbus 277
3840 AG  Harderwijk

E-mail
info@nmv.nu

Telefoon
Maandag tot en met donderdag van 10.00 tot 12.00 uur
06-213 22 313

Regio afdelingen
Groningen
groningen@nmv.nu

Friesland
friesland@nmv.nu
Sjoerd de Vries

Drenthe
drenthe@nmv.nu
Evie van Waninge

Overijssel
overijssel@nmv.nu

Flevoland
flevoland@nmv.nu

Gelderland
gelderland@nmv.nu
Peter van Beest

Utrecht
utrecht@nmv.nu
Chiel Markus

Noord-Holland
nholland@nmv.nu
Sjaak Ruijter

Zuid-Holland
zholland@nmv.nu
Teus de Wit

Zeeland
zeeland@nmv.nu
Esther Vermüe

Noord-Brabant
brabant@nmv.nu
Johan van Gorp

Limburg
limburg@nmv.nu
Hans Geurts

Volg ons!

twitter_icon   facebook_icon